Вітання з Пасхою

Дорогі брати і сестри,

У ці весняні дні вітаємо Вас із радісним святом Великодня,
зі святом Воскресіння Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа!

ХРИСТОС ВОСКРЕС ВОІСТИНУ!

Бог виконав план спасіння через Сина Свого, Ісуса Христа: «Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім!» (2 Кор. 5:21). Божий Син, а наш Господь і Спаситель, добровільно, з любові до нас, зазнав страждання, приниження і Своєю смертю примирив нас із Небесним Отцем. Він «був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого» (Римл. 4:25). «Бо Пасха наша, Христос, у жертву принесений за нас» (1 Кор. 5:7). Слава вічна Йому!
Дорогі брати і сестри, ми «дорого куплені» – «дорогоцінною кров’ю Христа» (1 Пт. 1:19). Тому будемо прославляти «Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!» (1 Кор. 6:20).
Християнське життя повне випробувань, труднощів і проблем. Багато складних запитань і викликів ставить перед нам сучасне життя. Але через усі переживання і труднощі, випробування і спокуси, звучать підбадьорливі слова Воскреслого Спасителя: «Не лякайся! Я Перший і Останній і Живий і був мертвий, а ось Я Живий на вічні віки; І маю ключі Я від смерті й від аду» (Об’явл. 1:17-18). Нехай у наших сім’ях, в церквах і на полях благовістя не буде місця страхам, радісне свято Великодня нехай принесе в наше життя віру і твердість. Бог чекає від кожного з нас повної посвяти і служіння Йому в любові та слухняності.
Дорогі друзі, нехай благословення Воскресіння наповнять ваші серця, адже «…Той, Хто воскресив Господа Ісуса, воскресить з Ісусом і нас…» (2 Кор. 4:14). «Бог же надії нехай вас наповнить усякою радістю й миром у вірі, щоб ви збагатились надією, силою Духа Святого!» (Рим. 15:13).
Зі святом Пасхи!
Хвала Воскреслому Господу Ісусу Христу!

З любов’ю та повагою до Вас,

Василь Малик
Ректор Чернівецької біблійної семінарії