Чернівецька Біблійна Семінарія             

Впродовж наступних трьох років Семінарія планує працювати над розвитком і вдосконаленням програм практичної теології. Це пов’язано з декількома факторами, основним з яких є переконаність в тому, що наступні 3-4 роки повинні стати періодом стабілізації і зміцнення становища ЧБС, покращення і вдосконалення вже існуючих програм і проектів. Крім того, керівництво ЧБС вважає стратегічним напрямом співпрацю з Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича.

Впродовж наступних трьох років планується вдосконалити кафедральну структуру Семінарії. Серед планів на більш віддалену перспективу – видання богословського альманаху та створення богословського дослідницького центру. Реалізація цих проектів на даному етапі впирається в нестачу коштів та належного кадрового складу.

       Висновок

Чернівецька Біблійна семінарія як навчальний заклад має легальний юридичний статус, статут, сформульоване місіонерське твердження, цілі, завдання і символ віри.

Статистичні дані про служіння випускників та показники фінансової діяльності свідчать про стабільність школи та серйозні перспективи її розвитку у майбутньому.