JooMix

Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

вул.Героїв Майдану, 246. м.Чернівці, Україна

+ 38 (050) 374-35-17

+ 38 (067) 374-99-74

Ми віримо

          1. Ми віримо, що існує тільки один живий правдивий Бог, вічно суща духовна Істота з абсолютним знанням, силою і добротою. Він – Творець і Вседержитель всього видимого і невидимого; що в єдинстві цього Божества є три особи однієї субстанції, сили і вічності – Отець, Син і Святий Дух.

2. Ми віримо, що Ісус Христос є другою Особою триєдиного Божества; що він був вічно однією субстанцією з Отцем; що він втілився дією Святого Духа, був народжений від діви Марії, так навіки поєднуючи в своїй досконалій особі дві цілісні і звершені природи - божественну і людську, повністю Бог і повністю людина, Богочоловік Ісус Христос.

3. Ми віримо в особистість і божественність Святого Духа; що Він походить від Отця і Сина і є третьою Особою Божества однакової з ним субстанції, сили і вічності, що Він присутній і діючий у церкві, докоряючи світові про гріх, праведність і суд.

4. Ми віримо, що 66 книг Старого і Нового Завітів, прийнятих церквою як святе Писання, були дані через божественне надхнення і являють собою об'явлене Боже Слово, як єдине найвище, достатнє і авторитетне керівництво для віри і її застосування на практиці; що Святий Дух, який побуджував мужів Божих промовляти через написане слово, божественною силою охороняв і зберігав чистоту і непомильність Писання і продовжує просвітлювати серця тих, хто Його читає, щоб вони зрозуміли Божий план відкуплення.

5. Ми віримо, що людина була особливим творінням Божим, і що вона втратила своє початкове положення і через гріх далеко відпала від початкової праведності; та через зіпсутість своєї природи, отриманої від Адама, вона постійно схильна чинити зло.

6. Ми віримо, що Ісус Христос помер за наші гріхи і через пролиття своєї крові звершив спокутування за гріхи всього людства. Це спокутування є єдиною підставою для спасіння. Ми також віримо в тілесне воскресіння Христа з мертвих, що Він вознісся на небеса по правиці Отця і там сьогодні посередкує за нас.

7. Ми віримо, що кожна людина мусить прийняти Ісуса Христа як свого особистого Спасителя і Господа; що Святий Дух, працюючи в її житті, приведе її до Бога для звершення цієї дії. Цей самий Святий Дух дає силу і здатність цьому колишньому грішникові жити побожним життям.

8. Ми віримо, що Ісус Христос наповнює кожного християнина Святим Духом і дає йому силу для служіння, якщо він просить цього переживання.

9. Ми віримо в скорий особистий прихід Ісуса Христа в цей світ для встановлення Свого Царства, щоби правити над неправедністю і судити всіх нерозкаяних людей.

10.Ми віримо в тілесне воскресіння мертвих; що тіла як праведних так і неправедних знов з’єднаються із своїми духами, що вічне життя обіцяне всім, хто вірить і слідує за Ісусом Христом; і що нехристияни підуть до пекла на вічну кару.

Ми віримо в одну святу вселенську церкву, яка є тілом Христа і до якої належать всі правдиві віруючі; і в її місію - свідчити про її Голову, Ісуса Христа, проповідуючи Євангеліє всім народам.

ЧБС

вул.Героїв Майдану 246, м.Чернівці, Україна, 58013

тел: +38 050 374 35 17

        +38 067 374 99 74

e-mail: officechbs@gmail.com

Про ЧБС

 

Підписка

Для отримання останніх новин підпишіться, будь ласка.